Hakkımızda

Kale Outlet Center

3S Kale Yapı ve Ticaret A.Ş. bünyesinde 2007 yılı Nisan ayından bu yana hizmet veren Kale Outlet Center, yerli ve yabancı seçkin markaların ‘outlet’ konseptlerinden oluşan toplam 127 mağazasıyla yılın her günü, en kaliteli markaları en uygun fiyatlarla İstanbullularla buluşturuyor.

Çağdaş mimarisiyle dikkati çeken, modern ve sade bir ortamda alışveriş yapma fırsatı sunan Kale Outlet Center, bölgesinde sosyal yaşama renk ve dinamizm katıyor.

Kentin en kalabalık ilçelerinin kesişme noktasında yer alan ve bölgenin çekim merkezi haline gelen Kale Outlet Center, ziyaretçilerinin sosyal yaşamının ayrılmaz bir parçası konumunda bulunuyor.

Her gün indirim, her an eğlence…

Kale Outlet Center, her yaştan ziyaretçinin keyifli zaman geçirebileceği dinamik ve hareketli bir ortama sahip bulunuyor.

Kazandıran kampanyalar, eğlenceli etkinlikler, hediyeli yarışmalar, Kale Outlet Center ziyaretçilerinin evlerine mutlu bir şekilde dönmesini sağlıyor.

3 bin 500 metrekarelik oyun alanında hem çocuklar hem de büyükler günün her anında doyasıya eğleniyor.

Sinemasever ziyaretçiler ise vizyondaki filmleri, modern 6 sinema salonunda üstelik Cinemaximum kalitesiyle izleme fırsatı yakalıyor.

Kale Outlet Center’daki 1.000 metrekarelik spor merkezi de sporla iç içe yaşamayı tutku haline getirenlere sesleniyor.

Seçkin lezzetlerin de buluşma noktası

Kale Outlet Center, uluslararası markaların yanı sıra yerel lezzetlerin de sunulduğu özel Yeme-İçme Katı, açık hava keyfi yaşatan Teraslı Restoran ve seçkin kafeleriyle ziyaretçilerini nezih bir ortamda ağırlıyor.

Kale Outlet Center, kolay ulaşılabilir konumu, 508 araç kapasiteli otoparkıyla ziyaretçilerinin günlük yaşamını kolaylaştırırken; 365 gün boyunca devam eden kampanyaları, Türk ve Dünya mutfaklarından seçkin lezzetleri ve eğlenceli etkinlikleriyle hayata ayrıcalık katıyor.

Kale Outlet Center, KDM AVM Kiralama Yönetim ve Danışmanlık Merkezi tarafından yönetiliyor.

Yatırımcı Firma Bilgileri

3S KALE YAPI VE TİCARET A.Ş.

Güven Mahallesi Eski Londra Asfaltı No: 89 Mehmet Akif Kavşağı yanı 34610

Güngören-İSTANBUL

Telefon: 0212 502 90 40

Faks: 0212 641 72 06